Anmälning till evenemang

Registrering: BS Dinghy Ranking 2017

Nedan ser du alla som anmält sig till evenemanget.


 Plats: Kronbergsfjärden
  

  Förnamn Efternamn Förening/klubb Segelnummer Båtklass
 AaroImmonenHSKFIN-788E-jolle
 AaroJärvinenTaPSFIN-211455Laser Radial
 AdeleJärviESFFIN188382Laser Radial
 AkuKoivistoinenHSSFIN-203066Laser 4.7
 AlbertBackmanÅSSFIN-208279Laser Radial
 AlbertBackmanÅSSFIN-208279Laser Radial
 Aleksi-EliasRuohonenTPSFIN-842E-jolle
 AntonJanhonenHSKFIN-9E-jolle
 AxelLaineEspoon PursiseuraFIN-844E-jolle
 Cecilia DahlbergHSKFIN 450E-jolle
 Daniel Böökhsk206761Laser Radial
 DanielKarioEPSFIN-820E-jolle
 ElíasKilpiöHSKFIN 1040E-jolle
 EllenSahlströmBSLaser Radial
 EppuKiiskiläTaPSFIN-201024Laser Radial
 EricaPartanenTPSFIN-195578Laser Radial
 EsaHaatajaMP203719Laser
 HannuKarioEPSFIN-81E-jolle
 HelmiIngetTaPS19Laser 4.7
 HenrikIlolaTPSFIN-10E-jolle
 IlariMuhonenEPSFIN-212E-jolle
 InkaSaarinenTPSFIN-411E-jolle
 Jaakko VauhkonenHSSFIN195501Laser Radial
 Jacobvon KoskullBSFIN-Laser Radial
 JakobEklundESFLaser Radial
 JerryMalmivaaraHSKFIN-2E-jolle
 JoakimSvinhufvudHSSFIN203730Laser Radial
 JoelHeinänenHSK454E-jolle
 JonWyersHSKFin-35E-jolle
 JoonaPasanenEPSE-jolle
 Joska JoenpolviNJK201038Laser Radial
 JuhoNiemitaloOPSFIN-599E-jolle
 JuliannaPerttalaTaPS203733Laser 4.7
 KarriKoskirantaN203033Laser Radial
 KiviSiikTaPs208780Laser Radial
 LauraPesolaTP15E-jolle
 LauriRanneEPSFIN-803E-jolle
 LiamStamponeHss521Laser 4.7
 LineFlem HøstKNSNOR 207833Laser Radial
 LucasHoviniemiBssFin-851E-jolle
 MarkusIhamuotilaBrändö SeglareFIN-200655Laser Radial
 MartinBaltscheffskyESF185343Laser Radial
 MarttaSoiniTPSFIN-811E-jolle
 MathiasTennströmÅSS208280Laser Radial
 MichelangeloMessinaLP180028Laser
 Mikael MustakallioHSSFIN-208943Laser Radial
 MikaelaSöderbergHSS188361Laser 4.7
 NiklasToroiEPSFIN 827E-jolle
 NoelLaukkanenHSK207860Laser Radial
 NooaLaukkanenNJK207860Laser Radial
 NuuttiLintuNJK212076Laser Radial
 OlliPatrakkaBSSFIN202978Laser 4.7
 OrmioMainioHSS203734Laser Radial
 OskariJaakkolaHSKFIN-420E-jolle
 OttoDahlbergN211267Laser Radial
 PatrickSchröderHSS203737Laser Radial
 PietariAirakorpiHSKFIN-837E-jolle
 RasmusAderHSS173160Laser Radial
 RobinBernerBrändö SeglareXXXXXXLaser Radial
 RoopeRellmanTaPSFIN 206761Laser 4.7
 RudolfSalminenTaPS185974Laser Radial
 SaaraKuismaTPFIN-866E-jolle
 SandraSonnebornÅSS185338Laser 4.7
 SaraStåhlbergEMK200023Laser Radial
 SofiaTynkkynenHSSFIN 203033Laser 4.7
 TatuKortelainenTPFIN-894E-jolle
 TeddyPihlNjK188359Laser Radial
 ThomasLindströmÅSS195509Laser 4.7
 TiinaKorkolainenJVSFIN-846E-jolle
 TimoSeppäläinenHSK195502Laser
 TommySteniusHSKFIN-1132E-jolle
 TuomasHorkoOPS FIN-8E-jolle
 TuomasMellinEPSFIN-838E-jolle
 TuulaTenkanenESF212072Laser Radial
 ValtteriUusitaloHSKFIN-927E-jolle
 VeeraKaakinenNJKFIN-195520Laser Radial
 VeeraKaakinenNJKFIN-195520Laser Radial
 VeijoPönniTPS179528Laser Radial
 VeikkaViitalaTaPS184007Laser Radial
 ViiviMoisioEMKFIN 790E-jolle

Inloggning